Soukromá školka Beránek, jesle, hlídání dětí a doučování dětí v centru Brna facebook

Jesle Brno

Jesle nabízí rodičům hlídání dětí již od věku 6 měsíců, od 2,5 let se o děti postará sousední školka určená pro starší děti.

Jak fungují jesle

Soukromé jesle fungují na stejném principu jako státní jesle a mateřské školky. V České republice je v současné chvíli asi třicet jeslí, které navštěvuje přibližně 1 % dětí do věku tří let.

V našich soukromých jeslích v Brně se snažíme dětem věnovat velkou individuální péči, jsou rozvíjeny jejich schopnosti a dovednosti. Na jednu pečovatelku v jeslích připadají nejvýše 6 děti. Maximální počet dětí v jeslích je 15. 
Klademe velký důraz na výběr kvalifikovaného personálu pro jesle, který se skládá nejen z pečovatelek s pedagogickým vzděláním, ale i ze zdravotníků.
Proto se nemusíte obávat svěřit své malé dítě do péče jeslí. Naše jesle splňují všechny zákonné požadavky a hygienické předpisy definované legislativou pro jesle.

Našimi jesličkami prošlo za celou dobu naší existence již více než 600 dětiček a na základě našich bohatých zkušeností s provozem soukromých jesliček můžeme garantovat Vašim dětem a Vám maximální spokojenost. 

Naše dětské jesle jsou ověřeny zářícími úsměvy dětí, maminek a tatínků a naše reference jsou Vám k dispozici zde a další eventuálně po domluvě na vyžádání u personálu jeslí a školky

Náš cíl v jesličkách

Naším hlavním cílem v jeslích je vyhovět základním potřebám svěřených dětí a zaručit jim plnohodnotný den podle rytmu každého dítěte
Hra zůstává v jeslích hlavním prostředkem, kterému přizpůsobujeme všechny naše aktivity a činnosti v bezpečném, přívětivém a tvořivém prostředí, s kvalifikovaným a laskavým personálem.
Radost a rozvoj dětí nám udávají směr a přijmout dítě u nás do jeslí znamená přijmout i jeho rodinu. Rodiče jsou prvními a hlavními „učiteli“ svého dítěte a pro nás je velmi důležitá komunikace s nimi.

Výhody jeslí

  • jesle jsou umístěny v blízkosti centra Brna s dobrou dopravní dostupností a s možností parkování přímo u jeslí;
  • jesle nabízí specializované služby sestavené přímo podle potřeb klientů a jejich dětí;
  • flexibilita v oblasti doby umístění dítěte do jeslí;
  • přímo v budově jeslí se nachází i školka, takže dítě má možnost se patřičně aklimatizovat;
  • zajištěna je nejen individuální péče o děti, ale i výchova a pestrý program v jeslích pro děti za účelem rozvoje rozumových, pohybových, pracovních, hudebních a dalších schopností a kulturně hygienických návyků;
  • pravidelný denní režim v jeslích.