volejte 728 005 588

O nás

Vedení školky a jeslí

Gabriela Beránková
Agenturu Beránek založila v roce 2006, tehdy na hlídání a doučování dětí. V roce 2010 se služby rozšířily o soukromé jesle a soukromou mateřskou školku v Brně.
Původní profesí je dětská sestra, absolvovala Střední zdravotnickou školu. Po letech praxe sestry v nemocnici odjela do Velké Británie, kde pracovala jako au-pair a chůva. Je matkou 4 dcer, tudíž má nezměrné zkušenosti v péči a výchově, a je tak schopná dopřát Vašim dětem víc, než jen hlídání.
“Děti jsou moje radost a jsem šťastná, když vidím, že jsou děti v naší školce a jesličkách, stejně jako jejich rodiče, spokojené.”

V jeslích o Vaše děti pečuje:

Petra Tučková

Petra pracovala několik let jako obchodní zástupce. Tato práce ji však po delší době přestala naplňovat a rozhodla se změnit svoje pracovní směřování. Absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a začala pracovat jako chůva dětí v domácnostech klientů agentury. Od září 2019 pracuje v naší školce a jeslích. Je usměvavá, spolehlivá, ráda si s dětmi hraje, umí je zaujmout. Je trpělivá, přátelská, zodpovědná a komunikativní. Ve své práci upřednostňuje individuální přístup k dítěti a jeho rodinným zvyklostem. K práci přistupuje velmi svědomitě, děti jsou pro ni velkou inspirací. Největší odměnou je pro ni dětská radost a spokojenost.

Karolína Hradilová

Karolína je absolventkou Bc. formy studia pedagogiky a aktuálně pokračuje v magisterském studiu. Už odmala má velmi kladný vztah k dětem, pracovala jako vedoucí v řadě kroužků nebo doučovala děti. Je velmi kreativní, práce s dětmi ji naplňuje, kromě vymýšlení her a různých naučných a zábavných aktivit s nimi také tančí a zpívá. Hraje na klavír a kytaru. Těší ji být součástí dětského okouzlujícího světa, radovat se s dětmi z obyčejných věcí a sledovat dětské pokroky. Díky aktivní znalosti angličtiny je ve školce je nápomocná při její výuce.

V mateřské školce se o Vaše děti stará:

Aneta Kuzmová

Aneta vystudovala sociální pedagogiku (Bc.) a pokračuje v navazujícím magisterském studiu. Má zkušenosti jako oddílová vedoucí a v agentuře samotné pracuje od roku 2017. Práce s dětmi ji pořád velmi obohacuje, snaží se, aby byla dětem vzorem, oporou, aby k ní měly důvěru, ale zároveň ji respektovaly. Je velmi milá a přátelská, ráda připravuje aktivity pro děti, do nichž se sama nechá vtáhnout. Preferuje individuální, láskyplný přístup k dětem. Baví ji pozorovat, jak se děti rozvíjejí a ona může být u toho pomáhat jim růst a objevovat svět. 

PRÁCE V JESLÍCH A V MATEŘSKÉ ŠKOLCE JE PRO NÁS VŠECHNY KAŽDODENNÍM POTĚŠENÍM