volejte 728 005 588

Miniškolka Brno

Miniškolka Brno – to nejlepší místo pro vaše děti

Naše Miniškolka Brno je ideálním místem pro vaše dítě, jež zde najde nejlepší podmínky a bude se sem každý den těšit. Miniškolka Brno je v provozu každý všední den od 7.00 do 17.30 a navazuje na sousední soukromé jesle.

Hledáte pro vaše dítě mateřskou školku, která by nebyla jen obyčejnou školkou, jako většina ostatních? Chcete svému dítěti dopřát tu nejlepší péči kvalitních pedagogů v příjemném prostředí? Pak se vám naše jedinečná Miniškolka Brno bude určitě líbit.

Můžete si sami vybrat, zda k nám bude vaše dítě docházet pravidelně po celý týden, pravidelně pouze některé dny, nebo naopak nepravidelně. Soukromá Miniškolka Brno je vhodná pro všechny, jenž svým dětem chtějí zajistit prvotřídní péči, kvalitní vzdělání a stravování. Naše služby jsou vysoce nadstandardní a za dobu naší činnosti už jsme se postarali o stovky spokojených dětí.

Individuální přístup na prvním místě

Ke všem dětem vždy přistupujeme s respektem k jejich osobnosti – individuální přístup je pro nás nesmírně důležitý. Děti se u nás naučí spoustu užitečných dovedností, které se jim budou hodit – zaměřujeme se na jejich všestranný rozvoj, důraz klademe zejména na zdravý životní styl, dostatek pohybu a zdravý rozvoj jejich osobnosti. Učíme je také vzájemné spolupráci, respektu a toleranci k ostatním, k samostatnosti a dalším důležitým hodnotám.

Dobrá adresa poblíž centra města

Miniškolka Brno se nachází na adrese Antonína Slavíka 11, tedy hned u dětské nemocnice a v blízkosti centra Brna. Tato lokalita je velmi dobře přístupná jak autem, tak i MHD a školka se nachází ve velmi příjemném a bezpečném prostředí.

Zábavná výuka s interaktivními prvky

Víme, že angličtina je nesmírně důležitá a tak mají děti možnost se s jejími základy seznámit už v naší školce. Mohou se tak zábavnou formou seznámit se základy tohoto jazyka a naučit se tak třeba první anglická slovíčka. Kromě angličtiny pak máme i řadu dalších kroužků, ať už jde o dramatiku, tanec nebo různé pohybové hry. Každý měsíc je u nás navíc ve znamení nějakého zajímavého tématu. Součástí našeho vybavení je i moderní interaktivní tabule, která má celou řadu funkcí a je speciálně navržená pro výuku v mateřských školách – Miniškolka Brno patří v současné době k nejmoderněji vybaveným mateřským školkám ve městě.

Pečlivě vybraný tým zkušených pedagogů

V naší brněnské miniškolce pracují pouze vybraní pedagogové, kteří prošli naším náročným výběrem. Vaše děti tak budou v rukou skutečných odborníků, kteří mají k dětem vztah, patřičné vzdělání a budou se jim věnovat s maximální pečlivostí. V případě jakýchkoli dotazů se na nás kdykoliv obraťte, ať už telefonicky nebo mailem. Najdete nás také na vybraných sociálních sítích – např. na Facebooku jsme jako Agentura Beránek.