volejte 728 005 588

Prožíváme s Vámi důležité okamžiky

Prožíváme s Vámi důležité okamžiky

S dětmi si užíváme každý den naplno, a proto nechceme přijít ani o ty nejhezčí okamžiky v útlém věku. A tím nejvýznamnějším jsou bezesporu právě narozeniny. V naší školce proto nesmí nikdy chybět nezapomenutelná oslava.

Poníci, krteček, letadla i autíčka

„Beránčí“ dětičky už dobře známe, a proto víme, co jim udělá radost. A co by to bylo za oslavu narozenin bez pořádného dortu! V prvních letech života jej děti vnímají především vizuálně – proto kreativitě meze neklademe a inspirujeme se jak jejich oblíbenými postavičkami, tak třeba i kreslenými filmy. Samozřejmě však vždy myslíme i na kvalitní a vhodné suroviny, aby děti nebolelo bříško a oslavu si pořádně užili.

Balonky, papírové čepičky a spousta kamarádů

Dobré jídlo však není vše – atmosféra hraje leckdy mnohem větší roli – zvláště pak u těch nejmenších. Když je venku hezké počasí, vyrazíme slavit na zahradu. Rozestavíme plastové stolky a židličky a usadíme děti pospolu. V případě přeháňky však hlavy nevěšíme – vyzdobíme třídu balonky a fáborkami a oslavu si užijeme jakbysmet. A co je pro nás největší odměnou? Především dětský smích a radost ze sfouknutých svíček na dortu!