volejte 728 005 588

Dítě aneb kam s ním?

Dítě aneb kam s ním?

Děti jsou nejen radost, ale v určitých chvílích bohužel také starost. Setkal se s tím snad každý rodič. Opět nastal čas, kdy se musí vrátit zpět do práce a jít vydělávat, a tak se nemohou o svého potomka starat doma. Přichází tak na řadu otázka, kdo a kde se o vaše dítě dokáže postarat v době, když vy nemůžete.

Nedostatečná kapacita školek

Zoufalý nedostatek míst ve školkách podstatně zkříží rodičovské plány v okamžiku, kdy jim přijde zamítavé rozhodnutí o nepřijetí jejich potomka. Školky berou přednostně předškoláky, kteří mají na přijetí nárok ze zákona. Umístit čtyřleté či dokonce tříleté děti (o těch mladších ani nemluvě) je leckde naprosto bez šance. Ze všeho nejhorší je tradičně situace ve velkých městech. Nezbývá, než se tak poohlížet jinde. Ne každý má totiž luxus v podobě babiček, které by dítko mohly pohlídat. 

Alternativní řešení – soukromá školka

Zapeklitou otázku pomůže vyřešit soukromá školka, jednou z nich je i Agentura Beránek.Ta nabízí oproti té klasické řadu výhod a nadstandardních služeb. Příjemné prostředí, individuální přístup, komplexní rozvoj, přirozená výchova dětí – to vše jsou atributy, na kterých si zakládají, a spokojenost rodičů a především dětí mluví za vše.

„Tety“, zájmové kroužky, pestrý program

Vaše dítko se bude do školky každý den těšit. A není divu, že se mu tu bude líbit. „Tety“ s adekvátním vzděláním a mnohaletými zkušenostmi se o něj totiž královsky postarají. Prostor na nudu tady rozhodně nebude – v nabídce je řada zájmových kroužků, sportovních a kulturních akcí, nechybí výlety do přírody, divadla i pravidelné návštěvy solné jeskyně či sauny.

Soukromá školka přijímá děti už od 2,5 let věku, potřebujete-li pohlídat ratolest mladší, jsou k dispozici naše soukromé jesle, které nabízí hlídání již od 6 měsíců věku. Negativní vzpomínky na bývalý režim, kdy jesle fungovaly jako masová opatrovna dětí, můžete v klidu vytěsnit. Dnes je velký důraz kladen na individuální péči – na jednu pečovatelku připadají maximálně 4 děti. Zajištěna je výchova i pestrý program, poskytovány jsou specializované služby sestavené přímo podle potřeb klientů a jejich dětí. Samozřejmostí je flexibilita v oblasti doby umístění dítěte do jeslí. Tak, svěřte vaše dítko do těch nejlepších rukou!