volejte 728 005 588

Reference

Dobrý den,
chtěla bych Vám ještě touto formou poděkovat za čas, který jste věnovali našim dětem. Připojuji krátkou recenzi školky, pokud byste měli zájem, můžete ji použít na informačních materiálech či na webu. Pokud by třeba někdo z nových rodičů váhal s umístěním dítěte a chtěl osobní referenci jiného rodiče, jehož dítě již školku navštěvovalo, klidně mu dejte na mě kontakt. Školku Beránek navštěvoval syn po dva roky (od dvou do čtyř let), později se příležitostně přidala i mladší dcera. Primárně velmi kladně hodnotím přístup všech vychovatelek – syn nechtěl přecházet do státní školky s tím, že „chce do Beránka, protože tam má rád ty tety.“ K dětem jsou milé, ale nerozmazlují je, snaží se jim věnovat a rozvíjet je. Kladný je i jejich přístup k rodičům, kterým se snaží individuálně vyhovět v jejich požadavcích. Velkou devízou školky je rozsáhlá zahrada vybavená houpačkou, trampolínou, bazénem a dalšími atrakcemi, které si zde děti mohou užívat, to vše v centu na velmi dobře dostupném místě poblíž parku Lužánky.

Pozdravy

Silvie Šeborová

Reference a skvělý pocit a zkušenost se školkou Beránek.
Můj syn Filípek navštěvuje školičku Beránek od 1,5 roku a když to bylo jen na 1 až dva dny v týdnu, nemohu si tamní prostředí, „tety“ a přístup paní majitelky vynachválit. Ve všem mi vždy bez problémů vyšly vstříc, syn tam chodil moc rád. Urychlilo se tím jeho začlenění do kolektivu dětí a myslím, že nyní, kdy jde do státní školky ve třech letech, bude i bezproblémovější. Jeho rychlejší socializace a pokroky ve vývinu jsou evidentní. Perfektní byly i jejich tematicky zaměřené akce, jako návštěvy divadla, mikulášské, vánoční večírky, oslava ke Dni Matek apod. Prostředí Beránka je bezvadně skorodomácí, takže pro takto malé děti je to výborný způsob, jak jim suplovat prostředí domova. Všem maminkám, které si nějakou variantu strávení času svých dětí vybírají, mohu zcela jistě agenturu Beránek doporučit.

Mgr. Jana Grossová

Milí rodiče,
ráda bych napsala pár řádek o miniškoličce, kterou navštěvuje má dcera Viktorka již druhým rokem. Minulý podzim se mi naskytla šance pokračovat ve studiu, dcera měla necelé dva roky a nutně potřebovala společnost dalších dětí. Odpolední návštěvy parku již nebyly dostačující a maminka, i když se snažila, nebyla pravým parťákem pro všechny hry a lumpárny. Tyto okolnosti společně s mou potřebou realizovat se i někde jinde než jen v kuchyni a dětském koutku byly příčinou mého hledání vhodné školky. Neměla jsem doporučení, Brno jsem znala pouze z dob studií na vysoké škole, vzala jsem tedy PC a začala „googlit“. Školka Beránek, která byla vždy mezi prvními odkazy, které se objevovaly po zadání spojení „kvalitní školka“, „soukromé jesle“, „školička pro nejmenší“. S manželem jsme neváhali, domluvili si schůzku s vedením a společně s dcerou jsme školičku navštívili.

Musím říct, že jsme byli nadšení z přístupu k nám, k Viktorce, z prostředí a už po první návštěvě jsme věděli, že pokud se definitivně rozhodneme, že dceru dáme do školky, tak to bude tato. Ráda bych vyzdvihla pozitivní přístup v komunikaci s rodiči. Nebyl absolutně problém na stanovení individuální docházky, dceru jsem některé dny dávala do školky pouze na dopolední program.

Denní náplň dětí je velmi pestrá, každý den mají mají jiný kroužek. Doma se nám hromadí výkresy, s novými básničkami a písničkami se vystupuje před celou rodinou a je velmi legrační, když Viktorka učí dědu anglicky. Ostatně její pokroky překvapují i mě. Během jízdy v autě na mě Viktorka křičí „STOP“, když vidí červenou na semaforech a „GO“ při zelené.

Viktorka je velmi společenské a živé dítě, přesto ji chvilku trvá, než se zapojí do cizího kolektivu. Paní učitelky jsou velmi trpělivé a přátelské, pro dceru se staly regulérními tetami. Do školky chodí velmi ráda, našla si tam kamarády, o kterých doma vypráví, a i když to jsou pro mě občas smutné chvilky, jaké lepší hodnocení pro školku může být než fakt, že je dítě šťastné a po vašem příchodu do školky vám poví, „maminko, počkej ještě chvilku, musím to dodělat, víš?“ nebo „zítra tu ale budu spát, ano? Řekni to prosím tetě.“

Viktorce budou v listopadu tři roky, státní školka nám nevyšla. V opačném případě bychom měli těžkou práci s rozhodováním. Finanční stránka je jistě podstatná, ovšem spokojenost dítěte také. Tak kvalitní školku s kvalifikovaným a přátelským personálem jako je Agentura-Beránek bychom jistě těžko hledali.

S pozdravem

Eliška Kolmanová

Milí rodiče,
Do miniškolky chodí moje 3letá dcera již déle než rok a jsme obě maximálně spokojené. Dětem je věnována individuální péče přesně podle jejich potřeb. Dcera se do školky každé ráno těší a mnohokrát se mi stalo, že odpoledne ani nechtěla jít domů. Chcete-li Vašemu dítěti dopřát vynikající péči za příznivou cenu, mohu Agenturu Beránek vřele doporučit.

Lenka Šnajdrová

Dobrý den,
S agenturou Beránek máme zkušenosti již od jejího založení, kdy jsme začali využívat její nabídku domácího hlídání. Už tehdy jsme byli plně spokojeni nejen s vysokou profesionalitou docházejících „tet“, ale i s příjemným a vstřícným jednáním vedení agentury. Po narození třetího syna bylo tedy jen logickým krokem zvolit při výběru předškolního zařízení jesličky agentury Beránek. A tato volba se vyplatila – Dominik, který nastoupil krátce po druhých narozeninách, si rychle zvykl na nové prostředí, tety i děti. Bez problémů se přizpůsobil dennímu režimu, který je podle nás logicky sestavený a vyhovuje jak dětem, tak rodičům. Oceňujeme i zpětnou vazbu od tet — každý den se dozvíme, nejen v čem byl problém, pokud byl, ale hlavně co se Dominikovi podařilo, jak jedl, co ho bavilo, co nového vyzkoušel a naučil se… Dokonce nám tety výrazně pomohly s naučením „na nočník“. Ani s postupnými změnami délky pobytu nebyl žádný problém. Dnes, po čtvrt roce, chodí Dominik celý týden, většinu dní až do odpoledne. Když si jej vyzvedáváme, je veselý a plný dojmů. A to je pro nás to nejlepší potvrzení, že naše volba spolupráce s agenturou Beránek byla správná.

Za sebe můžeme jen doporučit!

Jakub a Pavlína Zelníčkovi, syn Dominik, 2 a 1/4 roku, Brno, Černá Pole

Adámkovy velké pokroky.
Milí rodiče, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s agenturou Beránek.Nejprve jsme s manželem využívali služeb hlídání  v domácím prostředí.  Našemu synovi byly sotva 4měsíce. Překonali jsme počáteční strach nechat takto malé dítě někomu cizímu a začali jsme si s manželem užívat pravidelné chvilky, které jsme věnovali kultuře a sami sobě … Paní Beránková nám  našla velmi milou a ochotnou hlídací tetu, takže naše volné chvilky byly bez starostí a myšlenek na syna.

Později nám vnukla geniální myšlenku, dát Adámka do jesliček, byť jen na jeden den v týdnu.  Teď uvažujeme, že dáme Adámka do jesliček na více dní v týdnu. Vidíme na Adámkovi velké pokroky ve vývoji. Ať už je to řeč, ale i jiné schopnosti – umět si vyčistit zuby, sám se obléct, jíst sám. Za pomocí tet jsme bez větších problémů zvládli i přechod na nočník.

Musím pochválit všechny tety, které se snaží respektovat děti v jesličkách. Hlavně jejich návyky z domova. Dodnes chodíme do školky s mazlíčky na spaní. J

Doporučila jsem tyto jesličky několika svým kamarádkám a všechny si stejně jako já služby agentury Beránek chválí a jsou nadmíru spokojené.

Přeji Vám všem, aby Vaše děti byli šťastné, tak jako náš syn v jesličkách Beránek.

Jana Hillová , Adam 2 a 3/4roku

Dear Gabriela,
I have promised to get back to you with a farewell email a soon I settle down a bit in Prague.

We would like to thank you for everything! Our daughter Marta had a very nice time in your kindergarten! The atmosphere there is very friendly and warm … like at home! The team of Agentura Beránek is very kind and attentive to kids!

Marta was always willing to go to the kindergarten. The program for children has been diverse, aimed at development of memory, imagination, speaking habits etc. The premises of the kindergarten were always clean, cozy and children-friendly. The garden is another big attraction where a child was always eager to stay.

We wish all the best for your family and families of all your colleagues!

You are running a great kindergarten! Good luck with it!

With best wishes,

Yulia, Alexey and Marta