volejte 728 005 588

Soukromá školka Brno a jesle v centru Brna

Naše soukromé jesle a školku Beránek najdete na adrese Antonína Slavíka 11, tedy jen kousek od centra Brna. Každý měsíc máme pro děti připravené nové tématické programy, jednou z našich výhod je i výuka angličtiny zábavnou interaktivní formou. Jesle a školka Beránek samozřejmě zajišťuje také kvalitní stravování dětí, denně jsou podávány přesnídávky, obědy i odpolední svačinky.
Jesle a školka Beránek má otevřeno od 7.00 až do 16.30, můžete si sami vybrat, zda budete mít zájem o pravidelné docházení Vašich dětí denně nebo pouze ve vybrané dny, případně o nepravidelnou docházku.
Služby, které nabízíme, jsou vysoce nadstandardní, ať už jde o nejlepší pedagogy, individuální přístup nebo moderní vybavení. Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám nebo zavolejte – rádi vám na vše odpovíme.

Jesle Brno

Naše soukromé jesle Beránek nabízí rodičům hlídání dětí již od věku 6 měsíců.

Školka Brno

Soukromá školka Beránek vytváří podnětné místo pro rozvoj Vašeho dítěte, kde se dítě cítí spokojeně.

Co se děje nového

Den dětí

Vážení rodiče, ráda bych Vám připomenula, že zítra (30.5.2023) budeme oslavovat Den dětí v Šaškárně. https://www.saskarna.cz/ S dětmi budeme do Šaškárny odcházet nejpozději v 15:00. Rodiče, prosíme o příchod do Šaškárny kolem 15:30. V 16:00 bude pro děti začínat s klaunem. V Šaškárně budou děti již pod dozorem rodičů. Na akci bude zajištěno občerstvení, které bude možné objednávat na baru. K dispozici z jídelníčku nebude pouze pizza a alkoholické nápoje.

Dopravní hřiště Lužánky

Vážení rodiče, ráda bych Vás informovala, že v pátek 19.5.2023 půjdeme s dětmi na dopravní hřiště v Lužánkách. Prosím, aby jste dětem do školky přivezli odrážedla nebo koloběžky a helmu.

Výlet do Soběšic

Vážení rodiče, ráda bych Vás informovala, že v pátek 12.5.2023 pojedeme s dětmi na výlet do Soběšic. Čeká nás naučná stezka u centra Jezírko. Nejpozdější příchod do školky je v 8:00.