volejte 728 005 588

Plán na letní výlet – zlatá horečka ve westernovém městečku Boskovice

Plán na letní výlet – zlatá horečka ve westernovém městečku Boskovice

Všichni rodiče chtějí, aby jejich dítko bylo spokojené a šťastné. Nejlépe samozřejmě v jejich náručí. Pracovní povinnosti ale volají, a tak nezbývá než svěřit to nejcennější, co máme někomu jinému, kdo se o něj v naší nepřítomnosti postará. Chcete-li mít jistotu, že ruce, do kterých vaši ratolest svěřujete, jsou ty nejlepší, pak zkuste naši Agenturu Beránek.

Vyznačujeme osobním přístupem a nadstandardními službami. V jeslích se postarají o Vaše děti už od šesti měsíců, ve školce pak o Vaše děti ve věku 2,5 let. Budete spokojeni nejen vy, ale především Vaše dítko, kterému úsměv z tvářičky jen tak nezmizí, bude se tady mít totiž naprosto královsky.

Zatímco přes týden bohužel nemají zaneprázdnění rodiče kvůli práci tolik času na své potomky, kolik by si přáli, mohou jim to dostatečně vynahradit o víkendu a vyrazit s nimi někam na výlet. Hledáte-li alternativu ke klasickým zábavním parkům, vypravte se do westernového městečka v Boskovicích. Zábavu měrou vrchovatou si zde užije celá rodina, aktivit je tu totiž opravdu spousta. Milovníci pasivnější zábavy mohou shlédnout velkolepou show s koňmi, kovboji a indiány či divadelní představení, v němž není nouze o smích i prvky napětí. Akčnější vyžití poskytuje jízda na koni, hod oštěpem, tomahavkem či střelba z luku, při nichž otestujete své kovbojské a indiánské dovednosti. Navštívíte-li městečko v průběhu letních prázdnin, můžete se zapojit do nové zážitkové hry a vyzkoušet si, jaké to je být zlatokopem. A pozor, těžit se bude opravdové ryzí zlato, které si můžete odnést s sebou domů. Abyste ale na zlatonosné pole vůbec mohli být vpuštěni, musíte splnit několik podmínek. Předně udělat dobrý skutek. Přinést musíte minimálně kilogram trvanlivých potravin, které u vstupu předáte potravinové bance – ta už se postará o to, aby jídlo dorazilo k potřebným. A pak už se budete jen bavit a získávat speciální žetony tzv. zlaté minuty, za něž si koupíte vstup na pole, na němž je nejen rozprášen zlatý prach, ale kde je také každý den ukryt jeden zlatý nuget v hodnotě 10 000 Kč. Kdoví, třeba čeká zrovna na vás.

Sami jsme nedávno westernové městečko v Boskovicích vyzkoušeli a naše děti i my dospělí jsme měli o zábavu postaránov 🙂

Vřele tedy doporučujeme a pokud by jste chtěli i přespat, je tam k dispozici stylové ubytování v duchu „Divokého západu“

http://www.westernove-mestecko.cz