Soukromá školka Beránek, jesle, hlídání dětí a doučování dětí v centru Brna facebook

Máme svého koníčka

Náš koníček se jmenuje Arlin :-) 

Nabízíme dětem ve školce a jeslích unikátní možnost povozit se na koni, a to pravidelně jednou měsíčně během sobotního dopoledne.

Přijeďte za námi na Ranč u cesty (http://www.ranchucesty.cz/kde-nas-najdete) a nechte svoji dítě okusit krásu světa z koňského hřbetu.

Kůň bude veden majitelkou Gabrielou Beránkovou a Vy pak může kontrolovat a přidržovat dítě v sedle.

Tuto aktivitu lze pojmout jako součást sobotního výletu, nový podnět pro děti nebo jako formu hipoterapie, což je metoda fyzioterapie využívající přirozený pohyb koně v kroku jako stimul a rehabilitační prvek.

Proč?

Děti jsou fascinovány koníky, znají je z pohádek a příběhů a většinou nemají možnost se k nim přiblížit.

Uvidíte, jaký zážitek přinese Vašim dítkům setkání tváří v tvář „opravdovému živému koni“, možnost se ho dotknout a nechat se vysadit do jeho sedla.

V případě zájmu si prosím dohodněte termín osobně ve školce Tuto aktivitu nabízíme zdarma jako součást „školkovného“, neplatíte tedy žádný poplatek!

Nezapomeňte s sebou cyklistickou přilbu pro dítě. Těšíme se na Vás :-)

 

 

 

 A takto to vypadá, když jedeme navštívit našeho koníčka všichni za školky :-)

Resampled/(10).jpg Resampled/(11).jpg Resampled/(12).jpg Resampled/(13).jpg Resampled/(14).jpg Resampled/(15).jpg Resampled/(16).jpg Resampled/(17).jpg Resampled/(18).jpg Resampled/(19).jpg Resampled/(1).jpg Resampled/(20).jpg Resampled/(21).jpg Resampled/(22).jpg Resampled/(23).jpg Resampled/(24).jpg Resampled/(2).jpg Resampled/(3).jpg Resampled/(4).jpg Resampled/(5).jpg Resampled/(6).jpg Resampled/(7).jpg Resampled/(8).jpg Resampled/(9).jpg