Soukromá školka Beránek, jesle, hlídání dětí a doučování dětí v centru Brna facebook

Reference

Ráda bych poděkovala agentuře za spolehlivé hlídání. Když byly Kryštofovi 3 měsíce, vybrala jsem si pečovatelku, která mi jej dle potřeby vozila v kočárku, když byl větší, hrála si s ním u nás doma. Dokázala se postarat o mého syna bez jediného zaváhání, moji důvěru si získala velmi rychle. Nebylo pro mě obtížné jej na hodinu až dvě opustit, věděla jsem, že je v dobrých rukou. Věnovala se mu s veškerou péčí a láskou. Po prvním roce se z nich stali kamarádi a výjimkou nebylo ani noční hlídání, které pečovatelka bravurně zvládla. Dodnes využívám služeb agentury a jsem spokojená, protože moje dítě je spokojené.

L.  Vojáčková


Nedávno jsem oslovila paní Beránkovou za účelem hlídání své dcery Evelínky. Nabídek na internetu je mnoho, ale líbily se mi webové stránky a také to, že kromě hlídání nabízí i služby jeslí a školky. Evelínka tráví s pečovatelkou čas 2x týdně a na mámu si ani nevzpomene. Můžu se na ni 100% spolehnout, dokonce jsem se i něčemu přiučila. Moje dcera ji má ráda, a to je pro mě hlavní. Jakmile povyroste, uvažuji kvůli celodennímu hlídání o jeslích. Jsem ráda, že jsem neztratila kontakt s prací a nemám výčitky svědomí, že o dítě není postaráno.                                                                                                                                                                                             

K. Kadlecová


Necháváme si již skoro čtyři měsíce našeho jednoletého Samuelka pravidelně jednou týdně hlídat. Pečovatelka, kterou mi agentura doporučila, mi padla hned do oka. Je flexibilní a velmi ochotná. O Samuela se stará perfektně, dá mu najíst, hraje si s ním, stará se o něj jako by byl její vlastní. Absolutně nepozoruji, že by v době beze mě nějak strádal. Určitě vřele doporučuji.                                                                                                                                                                                                    

E. Pancová