Soukromá školka Beránek, jesle, hlídání dětí a doučování dětí v centru Brna facebook

Hlídání dětí Brno, péče o děti Brno

Zajišťujeme pravidelné i nárazové profesionální hlídání dětí (Brno a okolí). Nejčastěji se pečovatelka stará o děti u Vás domaHlídání dětí (Brno a okolí) probíhající ve vašem domě má tu výhodu, že se děti nachází ve vlastním prostředí, kde mají své hračky, vše dobře znají a má pocit jistoty.

Naše služby jsou maximálně flexibilní a naše pečovatelky přizpůsobivé a vždy plně ochotné respektovat přání a potřeby každé rodiny. Samozřejmostí je vyzvedávání dětí z jeslí, školek nebo škol a jejich doprovod do zájmových kroužků, stejně jako procházky s kočárkem s těmi nejmenšími. Pokud vám z jakéhokoli důvodu hlídání dětí doma nevyhovuje, jsou Vám plně k dispozici naše soukromá školka v Brně nebo soukromé jesle v Brně rodinného typu.

O Vaše děti se postarají naše pečovatelky, které pečlivě vybíráme podle přísných kritérií – důraz klademe především na jejich odbornou praxi a zkušenosti. Pečovatelky pravidelně prověřujeme a školíme. I proto můžete mít jistotu, že vaše dítě bude v těch nejlepších rukou. V případě jakýchkoli nesrovnalostí v průběhu péče o dítě se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Výhody našeho hlídání dětí (Brno a jeho okolí)

Naše služby poskytujeme pro děti bez věkového omezení, zajišťujeme i hlídání dětí nemocných nebo handicapovaných. Přidanou hodnotou našeho způsobu péče o děti je skutečnost, že děti pouze nehlídáme, ale skutečně o ně odborně pečujeme. Pečovatelka, která dítě hlídá, vytváří individuální program tak, aby především podporovala jeho osobnostní rozvoj, a přizpůsobovala se jeho aktuálním potřebám.

V případě zájmu ze strany rodičů není problém se domluvit i na doučování dětí v Brně a jeho okolí.


Výhody našeho hlídání dětí v Brně:

  • máme individuální přístup ke všem klientům, respektujeme požadavky a potřeby rodiny;
  • pro stálé klienty zajišťujeme hlídání dítěte prováděné stále stejnou pečovatelkou;
  • pečovatelku za vás pečlivě prověříme a zprostředkujeme přímé reference
  • hlídáme děti v rodinách mluvících cizím jazykem;
  • garantujeme pojištění odpovědnosti za případnou škodu;
  • jsme schopni pro Vás zajistit hlídání dítěte do několika hodin od objednání;
  • máme dlouholetou praxi v oboru hlídání a péče o děti;
  • naše ceny za hlídání jsou velmi přívětivé;
  • naše agentura na hlídání dětí Vám garantuje maximální spokojenost.