Soukromá školka Beránek, jesle, hlídání dětí a doučování dětí v centru Brna facebook

Naše pečovatelky

Hlídání dětí v Brně a okolí zajišťují naše pečovatelky, které pečlivě vybíráme podle přísných kritérií. Je to pro nás velmi důležité, proto klademe velký důraz především na jejich odbornou praxi a zkušenosti. Každá z nich pak skládá psychologické testy o způsobilosti k hlídání dětí, které provádí zkušený psycholog. Naše pečovatelky mají odborné zdravotnické nebo pedagogické vzdělání.

Naším prvořadým přáním je spokojenost Vás a Vašich dětí a proto klademe opravdu velký důraz na výběr pečovatelek a chův.

Pečovatelky, které hlídají a starají se o vaše děti jsou přátelské, mají dobré komunikační schopnosti, jsou spolehlivé, pečlivé, trpělivé, empatické, ochotné a samostatné. Nechybí jim však také rozhodnost a citlivost vůči individuálním potřebám.

Požadované předpoklady pro práci pečovatelky jsou

  • minimálně středoškolské vzdělání (zdravotnické nebo pedagogické)
  • bohatá zkušenost s hlídáním dětí
  • odborné znalosti z pedagogiky
  • posudek z minulého zaměstnání
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonost
  • nekuřačka

Jak pečujeme a hlídáme

Naše pečovatelky Vám za účelem hlídání dětí v Brně či okolí, přiřadíme dle odbornosti, zkušeností a konkrétních požadavků. Každá pečovatelka je podrobena přísnému výběrovému řízení, klademe velký důraz na jejich odbornou praxi a zkušenosti. Pečovatelky také pravidelně prověřujeme a školíme. Řádně také prověřujeme všechny reference. Kromě toho dbáme na výtvarnou a hudební složku výchovy, aby mohly pečovatelky poskytnou Vašim dětem nejen hlídání, ale pomoci jim kreativně se rozvíjet.

Každá pečovatelka a chůva si je vědoma toho, že Vaše dítě je pro Vás vším, je přirozené, že se o něj strachujete a požadujete garantovanou péči a tu Vám jsme schopni poskytnout.

Pečovatelky zásadně respektují pravidla, na kterých se domluvíte a nemění je, vychází Vám vstříc. O dítě se stará jako by bylo její vlastní, nesmí nikdy dopustit, aby si dítě ublížilo nebo se jinak zranilo.

Pečovatelky při hlídání Vašich dětí dodržují zásady, které Vy stanovíte – týkající se oblékání, stravování, komunikace apod. Nemusíte mít také strach o diskrétnost pečovatelek.