Soukromá školka Beránek, jesle, hlídání dětí a doučování dětí v centru Brna facebook

Doučování dětí Brno a okolí

Pro naše klienty zajišťujeme profesionální a kvalitní doučování dětí v Brně a okolí v rozsahu učební látky základní školy. V rámci doučování dětí klademe důraz na individuální přístup, motivaci a potřeby každého žáka. Doučování dětí v Brně zabezpečují pečovatelky s pedagogickým vzděláním a bohatými zkušenostmi, které pravidelně prověřujeme a testujeme.

Kromě doučování předmětů ZŠ jako je matematika, český jazyk, pomáháme dětem s domácí přípravou na vyučování, pilováním cizích jazyků např. angličtiny a němčiny a tréninkem hry na hudební nástroj.

Máte dítě se specifickou poruchou učení? Není problém, naše lektorky jsou plně vyškoleny i na práci s dětmi s poruchami učení.

Vedle doučování zajišťujeme i hlídání dětí v Brně a okolí.  Součástí  služy doučování tedy může být i  vyzvednutí dítěte ze školy a doprovod domů s následným  doučováním zvolených předmětů, např. doučování matematiky, doučování angličtiny nebo němčiny či ostatních Vámi zvolených předmětů. 

Výhody spolupráce s Agenturou Beránek

čas a místo doučování dítěte je na vás, my se přizpůsobíme;

• v rámci doučování respektujeme požadavky a potřeby rodiny klienta;

• pro stálé klienty zajišťujeme doučování dítěte prováděné stále stejnou pečovatelkou;

• pečovatelku za vás prověříme a otestujeme, zprostředkujeme přímé reference;

• můžete nám kdykoli zavolat, fungujeme nepřetržitě;

• máme dlouholetou praxi v oboru;

• garantujeme stejnou cenu po celou dobu doučování.

Jsme si vědomi toho, že udržet pozornost dětí během doučování je mnohem náročnější než u starších studentů, proto nabízíme spolupráci při vytvoření individuálního programu pro vaše dítě tak, aby bylo  doučování kvalitní a přitom se Vašemu dítěti doučování líbilo a bylo přínosem pro jeho studijní výsledky i osobnostní rozvoj.

Pokud byste měli zájem o přípravu dítěte na základní školu, pomoc vám ochotně nabízí naše soukromá školka v Brně rodinného typu.